Katarzyna Furgalińska
Architekt IARP, wiceprezes zarządu Stowarzyszenia Architektów Polskich o/Katowice. Studiowała na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej, który ukończyła z nagrodą Dyplom Roku 2007 oraz w The Oslo School of Architecture and Design. Doświadczenie zdobywała w biurach KWK Promes i Ghilardi+Hellsten Arkitekter. Jest laureatką wielu nagród w kraju i za granicą. W zespole z Michałem Lisińskim wygrała m.in. Europan 10 oraz konkurs na projekt zagospodarowania placu Toftegaards w Kopenhadze.
Od 2014 wraz z Łukaszem Smolarczykiem tworzy pracownię SUPERGUT STUDIO.
Łukasz Smolarczyk

Architekt, projektant, członek zarządu Stowarzyszenia Architektów Polskich o/Katowice.

Ukończył studia na kierunkach Architektura i urbanistyka na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz Projektowanie mebla i architektury wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Doświadczenie zdobywał w pracowniach KWK Promes i CODE Design, a także w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Zabrzu oraz pracowni planistycznej Geoplan.
Prowadzi platformę SZTUKA NEONU, której celem jest promowanie i szerzenie wiedzy o neonach jako o zjawisku z dziedziny sztuk wizualnych.
Od 2014 wraz z Katarzyną Furgalińską tworzy pracownię SUPERGUT STUDIO.


Fot. Dawid Majewski